PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173466}

Ptaki II

The Birds II: Land's End
4,6 364
oceny
4,6 10 1 364
Ptaki II
powrót do forum filmu Ptaki II

dobry film

ocenił(a) film na 7

nie wiem skąd taka niska nota. Po mojemu wiele lepszy od "Ptaków" Chitchkoka

Johnson_3

Chitchkoka? chyba Hitchcocka

ten_ktorego_kochacie

Kolega najwidoczniej widział „Ptaki” Cziczkoka, a my Hiczkoka. I wszystko jasne.

Johnson_3

"Po mojemu wiele lepszy od...". Gdzie wy się uczycie takiego języka?

pointless

Między innymi na filmwebie takiego języka się uczymy.

Johnson_3

Mogę się założyć, że to znowu prowokacja. Nie reagujcie!

MPm

Nie oglądałem Ptaków II więc nie oceniam ale dlaczego wy (ludzie z kategorii społecznej "beton") w każdym temacie który neguje film uznany społecznie za arcydzieło zaraz skandujecie o prowokacji? Zupełnie tak jakby takie tematy zakładali tylko i wyłącznie dzieciaki które chcą na siłę wszcząć kłótnie nawet nie oglądając filmu.

Zamiast przytoczyć konkretne argumenty zaprzeczające założeniu z tematu to wy wolicie przyczepić się do składnie zdania i błędnego zapisu nazwiska (Hitchcock to trudne nazwisko, w ciemno nie wiem sam czy bym je poprawnie zapisał). Tak samo jest np w dyskusjach o Władcy Pierścieni gdzie każdy temat założony przez osobę której film się nie spodobał jest uznawany za "prowokację". A może wy po prostu nie rozumiecie znaczenia tego słowa? Betonowy las ^--^

Johnson_3

Akurat od Ptaków Hitchcocka lepszy raczej nie jest (moim zdaniem) , ale nie jest on też wcale taki zły jak go wielu krytykuje , jak na sequel telewizyjny jest moim zdaniem bardzo udany , osobiście nie rozumiem tych krytyk i tej niskiej oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones