jw.

Od kilku godzin mam problem z logowaniem na Mozilli FireFox. Po wpisaniu loginu i hasła nic się nie dzieje. Przycisk zaloguj stoi w miejscu. Nic się nie ładuje. Captcha się nie wyświetla. Myślę, że to problem przeglądarki, gdyż Filmweb.pl na przeglądarce Edge działa już normalnie. W czym może być problem?

SZWARC_CHARAKTER

Mam podobny problem. Próbowałem sposobu przedstawionego na stronie Firefoxa, ale nic nie pomogło. Być może jakiś problem techniczny?

Wieczny_Lowca_Filmow

U mnie już działa.

Wieczny_Lowca_Filmow

U mnie tak samo. Widocznie jakiś problem techniczny ze strony FireFox. Pozdrawiam

SZWARC_CHARAKTER

I tak bez aktualizacji Firefoksa problem techniczny w Firefoksie sam się rozwiązał?:D
Zalogować się nie można było nawet na czystym profilu (domyślnej konfiguracji) przeglądarki (wiem, bo sprawdziłem), więc problem techniczny to owszem jest, ale permanentny wśród klepaczy kodu fw, co widać po ciągłych cyrkach z działaniem strony w różnych jej obszarach, z których część ciągnie się od miesięcy, a nawet lat.

Nabongodonozor

Właściwie to się na tym nie znam ;) Na Edge można było się zalogować. Natomiast na Mozilli nie tylko Filmweb nie działał, gdyż na inne strony z captchą również nie mogłem się zalogować. Różnica była tylko taka, że na FW w ogóle captcha mi się nie pokazywała, natomiast na innych była, ale się nie mogła załadować ciągle to kółko się kręciło w miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones