Tippi Hedren

Nathalie Kay Hedren

7,8
1 128 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tippi Hedren

jedna z najpiękniejszych kobiet świata! w "ptakach" jej uroda olśniewała!
cuuudo, też chcę tak wyglądać:<

catherinemusic

Cudowna aktorka i niezwykle urodziwa kobieta.

mrs robinson

Piękna! nawet teraz wygląda lepiej niż jej własna córka.Niech te baby przestaną sobie wreszcie robić operacje plastyczne!

catherinemusic

Piękna :). Moja ulubiona aktorka z papierosem.

catherinemusic

Piękna .. wyobracał by ją na zapleczu sklepu z kanarkami ;]

Omnikoron

hahahaha !

catherinemusic

A moim zdaniem w porównaniu z Grace Kelly lub Kim Novak - przeciętna. Grace miała piękne, klasyczne rysy, idealne prporcje twarzy, Kim Novak - cudo, regularne rysy, dość pyzate policzki, pełne, ale nie obrzmiałe, świeża cera. Naomiast ta pani ma nieregularne rysy, czoło za wysokie, zakola, nos jakis nie taki, W ogóle jej twarz nie jest tak pełna, lekko pyzata, a przez to na niektórych ujęciach widać mimo mocnego swiatła i tapety zmarszczki na czole, pod oczami i ogólnie z profilu jej twarz jest jakaś płaska... Przepraszam, ale takie jest moje zdanie

paulapaulapaula

no prosze cie. ty pewnie jestes piekniejsza. po co pisac takie rzeczy. nie qmam niektorych ludzi.

Nickita

jak to: "po co?" Ktoś napisał, że piękna, a mi się wydaje, że wcale nie taka piękna w porównaniu do innych aktorek tamtych lat. Takie moje zdanie i już. I zawsze, my kobiety, odwołujemy się do wyglądu innych kobiet, od razu zakładam,y że ta, która pisze sama pięknością nie grzeszy itd. Rozczaruję Cię: nie ma porównania do mnie i do Tippi, ja jestem ciemnowłosą dziewczyną, ciemnobrązowe oczy, brwi jak u diabla- czarne i wyraziste naturalnie.Dlatego reprezentuję zupelnie inny typ urody, moim zdaniem nie da się go porównac do najpiękniejszej nawet blondynki, bo o są dwa zupełnie różne światy, jak ktos woli blondynki, to mu się na pewno nie spodobam i odwrotnie. I też powiem Ci, ze na brak powodzenia u mężczyzn nie narzekam, ale to już inna sprawa... piękno - kwestia względna, każdemu co innego się podoba, a zdanie każdemu wypada mieć. Tyle w temacie.

paulapaulapaula

mam nadzieje, ze dowartosciowalas sie tym postem. niepotrzebne mi twoje zapewnienia o urodzie wlasnej; zupelnie nie robi mi roznicy, czy jestes brzydka, czy brzydsza. skomentowalam jedynie te negatywna wypowiedz w paru lakonicznych zdaniach, a tu od razu taki elaborat. gdybym chciala wiedziec, co u ciebie slychac, to bym po prostu zapytala :) typowa baba. hej!

Nickita

A tak a propos, co u Ciebie ?

Omnikoron

u mnie dobrze, dziekuje. a co u twojego chlopaka?

Nickita

No cóż. Zdanie : "Ty pewnie jesteś piękniejsza" też można zakwalifikować jako "typowo babskie", więc jakby co, to obie wypadamy tu w takim razie jako typowe baby ;) ja w swoim pierwszym komie nie napisałam NIC o swojej urodzie, tylko po prostu napisałam, że inne aktorki Hitcha są dla mnie piękniejsze, to Ty weszłaś na moją ambicję ( a wt ym drugim komie "brzydka, czy brzydsza"). Sama prowokujesz, a później się dziwisz. I tak możnaby w niekończoność :)

paulapaulapaula

to teraz bedzie analiza tekstu? pewnie zaraz opracujesz mi tez portret psychologiczny. dobranoc.

użytkownik usunięty
paulapaulapaula

ech, o gustach się nie dyskutuje, ale dziwi mnie to ,że Tippi wydaje Ci się przeciętna:D ale spoko.. według mnie jest bez porównania ładniejsza od Grace Kelly, która też mi się nawet podoba, ale drażni mnie jej szczęka - wydaje mnie się nieco męska. A z kolei pani Novak.. jest bardzo przeciętna, o urodzie często spotykanej.:)

użytkownik usunięty

Grace Kelly miała pełna twarz w kształcie okręgu, dlatego ci się może tak wydawać :) Według mnie jest twarz właśnie była idealna. Doskonale proporcjonalna, delikatna uroda i piękne rysy twarzy a dodatków pełen okrąg twarzy, który nadawał jej twarzy aspekt posągowości. To samo Gene Tierney, Catherine Deneuve , Ava Gardner i Elizabeth Taylor ( które akurat miały idealną twarzy o kształcie owalu ) . Osobiście uważam, że to najbardziej posągowe piękności w historii Złotej Ery.

paulapaulapaula

Wiem że data...ale "pyzata" i okrągła twarz nie należy do atrakcyjnych. Tippi jak najbardziej jest atrakcyjna i była w młodości.. albowiem jej twarz jest nieco pociągla i ma kształt owalu. Podobnie jak kształt twarzy młodej Beaty Tyszkiewicz. A już najbardziej atrakcyjna twarz posiada Monica Belluci. To ideał jeśli chodzi o rysy. Twarz owalna, nieco pociągla ale nie za bardzo. Wąska, kobieca broda itd. Dajmy na to Brigitte Bardot i Marilyn Monroe też są ładne a niektórzy uważają je za piękne. Ale miały pucolowate twarze. Całkiem inne niż Belluci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones