PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94193}

Moda na sukces

The Bold and the Beautiful
2,5 28 699
ocen
2,5 10 1 28699
Moda na sukces
powrót do forum serialu Moda na sukces

- każdy śpi z każdym (jedna osoba jest dla drugiej ojcem, wujkiem, dziadkiem, szwagrem, byłym mężem, bratem przyrodnim)
- ciągłe śluby i rozwody (głównie jednych i tych samych osób)
- jałowe rozmowy o jednym i tym samym
- częste badania na ojcostwo
- zmartwychwstania, amnezje, porwania, afery kryminalne
- jeden szpital, jeden detektyw, jedna knajpa
- otwarte drzwi podczas ważnych rozmów
- nie zamykanie domów na noc
- podsłuchiwanie pod drzwiami
- zdjęcia stojące na wszystkich półkach i biurkach
- dziwny upływ czasu (szybko rosnące dzieci i niestarzejący się rodzice)
- przypadkowy seks (np. na imprezie Brooke uprawiała seks z chłopakiem swojej córki, bo obydwoje mieli maski na twarzy i się nie rozpoznali)
- przyjęcia (elegancko ubrani szwendają się w kółko z kieliszkami i powtarzają "wspaniałe przyjęcie, wspaniałe przyjęcie")
- rodzice wcale nie zajmują się dziećmi (widzą je raz na rok albo wcale. Nie wiedzą nawet dobrze jak ich dzieci wyglądają. Dziećmi bez przerwy zajmują się opiekunki)
- sceny w szpitalu (gdy ktoś leży w szpitalu to wszyscy go odwiedzają. I każdy przez cały odcinek temu nieprzytomnemu choremu chrzani za uszami: zostań z nami, nie poddawaj się, jesteś nam potrzebny, nie wyobrażam sobie życia bez ciebie, wszystko będzie dobrze, jestem przy tobie, walcz itd.)
- sytuacje typu "cudownie ocalony" (np. Ridge wpadł do pieca i żyje, Brooke spadła z wieży Eiffla i żyje)
- magia spojrzeń (przerażona Brooke spogląda na Ridge'a, potem Ridge na Brooke, kamera znowu na Brooke, znowu na Ridge'a, znowu na Brooke, znowu na Ridge'a - i tak przez pół sceny)
- kłótnia o firmę (co tydzień ktoś inny jest właścicielem i co tydzień zmieniają podział udziałów w firmie)

Vanessa100

Opowiedz mi wczorajszy odcinek bo zasnalem a w dzieisjeszym mówili że Ridge przypier*** oliwerowi.

Al_Bundy

Ridge uderzył Olivera w brzuch, bo wtedy Oliver z Brooke nie miał prezerwatyw (Ridźowi chodziło o bezpieczeństwo Hope)
Ridge kazał Steffy milczeć, a sam wybaczył Brooke

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Czyli jak Brooke zajdzie w nim w ciąże to będzie to już zupełnie normalne :D Oglądałem jakiś odcinek Mody krótko po wakacjach, gdzie Brooke zastanawiała się czy powiedzieć o tym zajściu Ridżowi. W ten wtorek obejrzałem kolejny odcinek, gdzie Brooke dopiero wyznaje prawdę Ridżowi - miesiąc się z tym bidulka męczyła :D

Vanessa100

No fakt.. w ogóle sie nie przejal. No wszystok jedno mu bo i tak wiadomo jak by to sie wszystko skonczylo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones