PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94193}

Moda na sukces

The Bold and the Beautiful
2,5 28 699
ocen
2,5 10 1 28699
Moda na sukces
powrót do forum serialu Moda na sukces

No i koniec...

ocenił(a) serial na 2

A teraz obstawiajcie w jakiej stacji się pojawi? Jak nie to trza będzie szukać we sieci. Bo jak to mawia Boczek z kiepskich... Panie, afera jest kryminalna!

ocenił(a) serial na 3
Bogdan4674

Ponoć w TV Puls. Ale nie wiadomo z którym lektorem :)

trancefan1986

Nowym lektorem ma być książę Omar ;P

Vanessa100

ahahaa Vanessa100 padłam :D ale poważnie z tym TV Puls?

ocenił(a) serial na 3
karolcia_st

http://moda-na-sukces.blog.pl/2014/09/15/moda-na-sukces-w-tv-puls/

użytkownik usunięty
trancefan1986

Wy sie lepiej nie nabijajcie :-). Jak Olejniczak sie nie zgodzi przez kolejne 20 lat byc lektorem to kto sie podejmie tego? Haha.

ocenił(a) serial na 2

Ja bym mógł..

Bogdan4674

;)
Może niech zrobią dubbingowaną Modę na sukces, to i ja bym wtedy się zgłosiła.
Mielibyśmy dobrą fuchę.

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

Tak, zwłaszcza w scenach łóżkowych XD

Bogdan4674

haha, "Oł, Rić, jesteś wspaniały",
"Oł, Bruk, jesteś taka gorąca"
:D:D

ocenił(a) serial na 2

W Polsce "Moda na sukces" nie istnieje bez Stanisława Olejniczaka. :) On głównie z tym serialem jest kojarzony. A gdy czyta jakieś mocne lub poważne filmy, uśmiecham się pod wąsem i myślę, że ten głos cosik nie pasuje. :)

trancefan1986

Na TV Puls czy na innych kanałach pewnie w środku odcinka Mody na sukces będzie przerwa na reklamy.
O matko, nie dość, że te odcinki takie krótkie, to jeszcze reklamy.

Vanessa100

I to jest wlasnie w tej sytuacji najgorsze, a moglibsmy poprostu przeprowadzic szturm na siedzibe TVP.

ocenił(a) serial na 2
Al_Bundy

Czytałem że emisja ma być wznowiona w 2015 albo w necie, albo na jakimś innym kanale, stawiam Polsat albo CBS Drama

Bogdan4674

Tak czy siak reklamy w trakcie..

Al_Bundy

"Tak czy siak reklamy w trakcie..."
Niestety, ale cóż, nie ma lekko ;))

Bogdan4674

Lepiej Polsat lub TV Puls, bo nie mam kanału CBS Drama.

użytkownik usunięty
Vanessa100

Na cartoon network bedzie MnS od 2015 roku:-) .

„Moda na sukces” już teraz dostępne dla fanów z Polski. Zapraszamy do serwisu Player.pl.

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Moda wraca! Będzie na Player.pl za darmo dziennie jeden odcinek. Szkoda, że nie TV ale zawsze coś. Mam nadzieję, że będziesz nadal oglądała, a wątek z najlepszymi motywami odżyje :D Ponoć za niedługo Brook i Thomas spadną do oceanu - muszę to widzieć :P

mtek9

Nie będę oglądać, bo mam net na limit i w dodatku mały.
Ale może czasem napiszesz, co tam się ciekawego dzieje ;)))

mtek9

fajnie, że podałaś link, ale widzę że jest dostępne tylko 100 ostatnich odcinków, więc niestety ale dla mnie już skończyła się przygoda z Modą. Za duże zaległości. Założę się że albo dodają nowy i kasują najstarszy -takim kosztem. Jeśli ktoś śledził do tej pory to może kontynuować, ja niestety chciałem nadrobić braki ale zostałem daleko w tyle i nie chce wchodzić tak beztrosko w zupełnie nowe motywy..

ocenił(a) serial na 3
Bogdan4674

Na Player.pl do obejrzenia w internecie... Trochę kiepski pomysł, bo jakieś 90% widowni to byli starsi ludzie, a wiadomo, że dla większości z nich internet jest abstrakcją.

ocenił(a) serial na 8
Neils

Fakt większość pewnie nie wie że Moda będzie w necie:/
Ale od czego my młodzi?:D Ja będe nagrywać bandicamem i na płytce zgram a później dam babci:)
A na player,pl będzie ten sam lektor co z jedynki?

ocenił(a) serial na 3
DziadekZaplutek

Nie mam różowego pojęcia ;)

DziadekZaplutek

Niestety lektorem nie będzie Stanisław Olejniczak. Więcej info na www.moda-na.sukces.blog.pl oraz na www.facebook.com/modansukces

ocenił(a) serial na 2
Paul_Tylo

A wiecie czy będzie można wrócić do tych odcinków co się nie obejrzało wcześniej? bo obecnie nie mam szybkiego neta... a nie chciałbym by mi przepadło :/

ocenił(a) serial na 8
Bogdan4674

na tvn można obejrzeć chyba z 20 odcinków seriali a później te starsze są wymieniane, dlatego najlepiej ściągać odcinki
http://miniskrypt.blogspot.com/2012/11/wygodny-sposob-na-tvppl-i-te.html
działa na stronie tvp i player:)

ocenił(a) serial na 2
DziadekZaplutek

Nie wydaje mnie się.

Ściągnąłem aplikacje. I tam odcinki zostają.
Przykład na wspólnej i inne.

Paul_Tylo

pewnie koles popadnie w depresje przez to hehe

Bogdan4674

Moda na sukces od jutra na nowej stacji Antena TV codziennie o 17:50 po dwa odcinki. Powtórki następnego dnia rano.

ocenił(a) serial na 3
dominik1989

To jest ten kanał w miejscu ATM Rozrywka?

trancefan1986

Tak to ten nowy kanał Antena HD

ocenił(a) serial na 3
Bogdan4674

Szok, to już 6 lat minęło??

Bogdan4674

Obecnie na ViDocTV odcinek ok. 8240

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones