PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94193}

Moda na sukces

The Bold and the Beautiful
2,5 28 697
ocen
2,5 10 1 28697
Moda na sukces
powrót do forum serialu Moda na sukces

Brooke była zaręczona z Davidem "Dave'em" Reedem (1987). Ich związek nigdy nie został
skonsumowany. Brooke planowała z Thorne'em rozdzielenie Caroline i Ridge'a, w którym
sama się zakochała. Kobieta zerwała zaręczyny z Dave'em, kiedy Thorne poślubił Caroline, a
Ridge pocałował Brooke tuż po ślubie.
Brooke flirtowała z Dougiem (1989), aby zapomnieć o Ridge'u.
Brooke miała romans ze swoim prawnikiem, Connorem Davisem (1993). Zaczęła się z nim
spotykać, by wzbudzić zazdrość w Ridge'u. Rozstali się, bo Brooke nie mogła zapomnieć o
Forresterze, a Connor zainteresował się Karen.
Brooke miała romans i zaręczyła się z Jamesem Warwickiem (1994). Porzuciła go dla Ridge'a.
Brooke była żoną Granta Chambersa (1997). Nieskonsumowany związek bez miłości. Brooke
chciała wzbudzić zazdrość w Ridge'u, który wybrał Taylor. Miała nadzieję, że Forrester przerwie
jej ślub. Rozstali się, gdy małżeństwo okazało się nieważne.
Brooke flirtowała i całowała się Pierce'em Petersonem (1998). Ona chciała zapomnieć o
Ridge'u, a on o Taylor.
Brooke flirtowała i całowała się z Victorem Newmanem (1999), by wzbudzić zazdrość w
Ridge'u.
Brooke flirtowała z Giovannim Lorenzano (2000), fotografem FC, by zapomnieć o Thornie.
Brooke była żoną syna Erica, Thorne'a Forrestera (2001). Brooke rozbiła jego małżeństwo z
Macy Alexander. Mężczyzna porzucił Logan, gdy ta przyznała Deaconowi, że nadal kocha
Ridge'a.
Brooke miała romans ze swoim zięciem, Deaconem Sharpem (2001–02). Romans był
długotrwały i Brooke utrzymywała go w tajemnicy przed wszystkimi. Brooke ma z nim dziecko,
Hope Logan. Brooke porzuciła Deacona, gdy Bridget poznała prawdę.
Brooke była żoną Whipa Jonesa (2002). Nieskonsumowany związek bez miłości. Brooke
chciała ukryć, że jest w ciąży ze swoim zięciem.
Brooke flirtowała i całowała się z Dante Damiano (2005). Chciała ukryć fakt, że kocha się w
swoim kolejnym zięciu.
Brooke była żoną przyrodniego brata Ridge'a, Nicka Marone'a (2006–07). Byli ze sobą w 2004
roku, kiedy Brooke myślała, że Nick jest ojcem jej dziecka. W 2005, Brooke rozbiła jego
małżeństwo z jej córką. Rozstali się, gdy Nick zdradził ją z Bridget. Oboje mają syna – Jacka
Hamiltona Marone'a, którego urodziła Taylor.
Brooke przypadkowo uprawiała seks z Oliverem Jonesem (2010), pierwszym chłopakiem
swojej drugiej córki, Hope. Myślała, że kocha się z Ridge'em.
Brooke dwukrotnie całowała się z synem Ridge'a, Thomasem (2010–11). Kiedy utknęli oboje
na bezludnej wyspie, zjedli znalezione tam jagody. Wywołały one u nich halucynacje, które
zbliżyły ich do siebie. Fakt ten postanowiła wykorzystać Stephanie, namawiając Thomasa aby
wmówił Logan, że spali ze sobą.
Brooke siedmiokrotnie była żoną Ridge'a Forrestera (1994–95, 1998, 2003-04, 2004-05, 2009,
2009–11, 2012). Mają razem syna - Ridge'a Forrestera Jr (ur. 2004). Stracili też dziecko w 1989
roku. Brooke zdradziła Ridge'a z jego bratem przyrodnim, Nickiem Marone. Było to zaraz po
domniemanej śmierci Ridge'a (2003). Poprzez tę zdradę, nie wiedziano, kto jest ojcem RJ'a.
Małżeństwa Brooke i Ridge'a, zwykle zostały zawierane po tym, jak Taylor została uznawana za
zmarłą i po rozstaniu Taylor z Ridge'em. Związek Brooke i Ridge'a ostatecznie rozpadł się w
2012 roku.
Brooke dwukrotnie była żoną Erica Forrestera (1991–1993, 2005), ojczyma Ridge'a (wtedy
uważany był za jego ojca). Owocem tego związku jest dwójka dzieci – Bridget (ur. 1992) i Rick
(ur. 1990). Eric był wcześniej związany z jej matką – Elizabeth Logan. Brooke dwukrotnie
zdradziła Erica z Ridge'em i podjęła decyzję o rozwodzie. Eric uwiódł ją jednak, gdy była pijana.
Przez to nie wiedziano, kto jest ojcem Bridget. Brooke flirtowała też z Erikiem, gdy on był
mężem Stephanie, a Brooke jej przyjaciółką (2002). Wtedy oboje doszli do wniosku, że ich
związek nie będzie miał sensu. Logan wzięła drugi ślub z Erikiem, by ukryć fakt, że kocha
swojego drugiego zięcia (2005). Brooke ponownie uwodziła Erica, który był z Taylor, gdy zaszła
w ciążę z własnym szwagrem (2013).
Brooke najpierw całowała się, a potem przespała się ze swoim szwagrem, Billem Spencerem
(2012-13), z którym zaszła w ciążę. Straciła to dziecko. W 2013 roku postanowili się związać ze
sobą, mimo iż Bill wciąż był mężem siostry Brooke.

bane4

dobra robota! szkoda ze nie ma odnosnikow do odcinkow :(

bane4

ŚWIETNE, ale czy na pewno wszystko prawdziwe ? Szkoda, że Brooke nie jest już z Ridgem i szkoda, że wycofano ten serial. Ja nie pamiętam związku Brooke z Billem Spencerem. To chyba z juniorem, bo stary już nie żyje. A czy żyje jeszcze aktorka odtwarzająca rolę Stefanii ? Podobno była chora.

AnkaJ_3

Ile w serialu ma lat brooke ?powinna już mieć dawno menopauze

AnkaJ_3

Brooke jest obecnie żoną młodego Billa Spencera. Susan Flannery żyje, jest na emeryturze.

AnkaJ_3

ja bardziej wolałam jak Brooke była z Ericiem , bo Ridge to był playboy, a Eric był naprawdę w Brooke zakochany i dziwię się że Eric wybaczył Brooke i Ridgowi i puścił to w niepamięć.

kinomanka_13

Na razie wszystko wskazuje, że o względy Brooke będą rywalizować Thorne i Ridge.

ametyst0

też podobało mi się jak Brooke była z Thorne. Ale najbardziej wolałam ją i Erica bo to była super para.

kinomanka_13

Lubię Brooke i Erica, ale zawsze u jego boku widziałem jej matkę Beth. Brooke ostatnio znów wyszła za Ridge'a, choć Thorne (w tej roli nowy aktor) starał się ją odzyskać. W czasie ślubu można było usłyszeć głos Stephanie, która przemówiła z portretu.

ametyst0

A co Stephanie przemowila?

mania19

Można powiedzieć, że pobłogosławiła związek Brooke i Ridge'a.

ametyst0

O Chryste w koncu :DDDD

mania19

No w sumie pogodziła się z Brooke już przed swoją śmiercią. W końcu umarła w jej ramionach.

ametyst0

Boże, ten serial jeszcze leci??

ola_grodzka1997

Nadal jest emitowany i nie ma w tym nic dziwnego. W USA nadal są emitowane seriale ze znacznie większą liczbą odcinków niż "Moda na sukces" ("Szpital miejski", "Dni naszego życia", "Żar młodości").

użytkownik usunięty
ola_grodzka1997

Leci i nigdy się nie skończy chyba.

użytkownik usunięty
bane4

Swojego syna i ojca:).

ocenił(a) serial na 3
bane4

ojejku...Może ma duże potrzeby fizyczno-emocjonalne :)

bane4

brook to najbardziej niemoralna kobieta wszech czasow ;} gdyby miala tam ojca to pewnie tez by sie z nim przespala masakra serial tak nie moralny ze az nie do pomyslenia a ona najgorsza z najorszych k...w

ocenił(a) serial na 10
bane4

Szacun. Zacząłem oglądać MNS za dzieciaka i obejrzałem koło 2000 odcinków. Wydaje mi się że oglądając coś latami tak bardzo przywiązujesz się do poszczególnych postaci, że w końcu zaczynasz lubić je i całą produkcję. Potem kojarzy Ci się to z błogim, pięknym dzieciństwem i MNS staje się swego rodzaju łącznikiem z tamtymi czasami i w efekcie wybitnym i pięknym serialem , który kochasz. Serio. Kocham te postacie i chętnie bym do tego wrócił. Do tych starych dobrych czasów...

MrAdpior

Ja jej nie znosiłam jako dziecko. Zawsze zastanawiałam jak to jest możliwe, że pomimo wieku nadal zachodzi w ciążę.... I do tego przeleciała wszystkich mężczyzn

MrAdpior

a zakończyłeś jako szczęśliwy pradziadek 23 prawnucząt hahaha

ocenił(a) serial na 2
bane4

Dawała jak sexoholiczka nie jedna dziewczyna do towarzystwa mogła jej zadroscic ilości facetów

bane4

Ostatnio widziałem jak po zmroku trzaskała się z jakimś typkiem pod monopolowcem 24h u nas na slamsach!hahahahahha Zapowiada się 12 ślub z 8 czy 9 facetem Eh . Ideał sięgnął bruku!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones