PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113644}
3,1 336
ocen
3,1 10 1 336
Piętno wilkołaka
powrót do forum filmu Piętno wilkołaka

Ale gnooooot!!

ocenił(a) film na 1

Nie oglądajcie tego, tak idiotyczny film... Aktorzy jakby sie urwali z podrzędnego teatrzyku szkolnego. babka trzyma sploowke wycelowaną wilka, krzyczy, a ten sie na nią gapi i kamera jeździ od niego do niej i tak przez 5 minut, zasnąć mozna - i tak przez cały film ;/ kretynizm

zzima

popieram przedmowce, film niby horror ale ciagle mozna smiac sie z glupoty tworcow. w sumie wart ogladniecia bo takich kiczow rzadko sie spotyka. i to ma byc produkcja z 2003 roku? efekty specjalne to chyba na pegasusie mozna lepsze zobaczyc. wilkolak z kazdym ujeciem kamery inaczej wyglada...co za kapa!

zzima

Popieram w 100% kolegów, scenariusz,reżyseria, efekty wizualne i gra aktorska na najniższym poziomie.Pierwszy film który wywołał na mnie takie wrażenie że miałem BARDZO WIELKĄ ochotę wyłączyć go nie obejrzywszy do końca.Kto robi takie filmy w 2003 roku ,chuba jakiś palant szkoda mojego czasu i pieniędzy totalna porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones